Jdi na obsah Jdi na menu
 


Banská Bystrica 10.2.2018

10.2.2018 se konal ve slovenské Banské Bystrici 5. ročník Grand Prix v Judu. Mezinárodního turnaje se zúčastnilo bezmála 600 závodníků z 12 států. Za TJ Lokomotiva Česká Lípa se na této prestižní akci představilo celkem 10 judistů.

Své zápasy začali naši nejmladší. V kategorii do 11 let získali stříbrné medaile Jan Budaj, Barbora Medunová a bronz Jan Kohlíček.

Dále pokračovali mladší žáci, kde jsme měli další dvě želízka. Nicol Macháčková přidala další stříbro a Michal Dvořák bronz.

Všech pět našich borců, kteří nastoupili na tatami dopoledne získalo medaile. Tím nastavili laťku hodně vysoko pro své starší kamarády do druhé poloviny turnaje.

V kategorii starších žáků jsme měli dalších pět závodníků, kteří dali do svých utkání také vše. Další dvě stříbrné medaile přidal Tomáš Janouch a Jan Moravík. Bez medaile nakonec skončili pouze Lukáš Polák, Daniel Brož a Daniel Vlach.

První turnaj letošního roku pro judisty z České Lípy a hned takový úspěch! Všichni se těšíme na další utkání letošního roku.