Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nabídka na soustředění

Renata Balvínová, 10. 10. 2011 14:55

Dobrý den,

ráda bych Vás oslovila nabídkou realizace zimního sportovního soustředění 2011/2012 naší organizací PANDA Sport ve Stráži pod Ralskem (Liberecký kraj).
Pro zimní trénink nabízíme za příznivých povětrnostních podmínek využití venkovního multifunkční hřiště s umělým povrchem.V komplexu se nachází 2 fotbalová hřiště, hřiště na volejbal,basketbal a házenou, tenisový kurt, běžecký ovál a doskočiště.
Dále trénink pod střechou, k dispozici máme multifunkční sportovní halu, areál plaveckého bazénu, kde se nachází: bazén 25 metrů, sauna,velká tělocvična, malá tělocvična a posilovna.Bližší info na www.pandasport.cz
Zajistíme ubytování, stravování, rehabilitaci, instruktora na doplňkový trénink – aerobik, aquaaerobik a hatha joga.
Stravování a ubytování nabízíme v několika kategoriích, podle finančních možností a náročnosti na komfort. Všechny sportovní objekty se nachází v okruhu 100 – 300 metrů od ubytovacích zařízení.
Okolí města je vhodné pro zimní výběhy, za dobrých zimních podmínek také na běžky a bruslení na zamrzlé hladině jezera Horka.

Na přání vyhotovím předběžnou kalkulaci pobytu, na další dotazy kdykoliv ráda odpovím

Těším se na případnou odpověď a přeji příjemný den ze Stráže pod Ralskem, s pozdravem

Renata Balvínová
Panda Sport
Máchova 203
47127, Stráž pod Ralskem
Tel.. 483/034 075, 739/000 023
www.pandasport.cz

.....

proč?????, 3. 2. 2011 12:52

Proč mě píšeš že dělám judo,když už ho dávno nedělám a semnou dalších aspon pět dětí?????

Re: .....

Michal, 3. 2. 2011 14:07

A proč někdo nosí černý pás, když ho nemá mít????? To jsou jen otázky, které také nemají odpověd. Ale pozor, já tu odpověd mám. Je to jednoduché: Jěště jsem neměl čas to opravit, spíš jsem na tuto rubriku pozapoměl, ale né z toho důvodu že to tam má tak být. Chci na stránkách udělat archív dospělích a dětí, kteří prošli českolipským judem. a chci to dát do rubriky členů oddílu. Až se k tomu dokopu, tak bude vše v pořádku a už tam nebudeš:-)) Ale jěště maličkost,,, ty tam už dávno napsaná nejsi:-)) Pořád zapomínáš na svoji IP. adresu a já jediný mám heslo na návštěvníky IP. adresy. Takže vím, že toto není tvůj první příspěvek, ale asi osmý. Stejně "pěkně" si psala o Michale atd.
S pozdravem Michal JUDO Česká Lípa :-)) Hezký den přeji

Re: Re: .....

černý pás???, 9. 2. 2011 7:20

Jaký černý pás???K tomu jsem ještě ani nedošel a už ani nikdy nedojdu,jelikož to už dávno nedělám!!!Jsi nějaký zmatený asi.Jo a buzerant nejsem aby si o mě psal v ženskym rodě !!!!

Re: Re: Re: .....

Michal, 10. 2. 2011 20:14

Bez komentáře......... hezký den!